Szkolenia BHP przez internet - czy można je zrobić z domu?

szkolenia bhp przez internet

Czy można skutecznie uczyć się w domu przez internet? Jeśli sytuacja tego wymaga lub nie masz czasu uczestniczyć w stacjonarnych szkoleniach – istnieje możliwość odbycia szkoleń online. Uczyć się można praktycznie wszystkiego, czasem w samej teorii, czasem i w praktyce. Od prostych rzeczy, podstaw, fundamentów danego tematu, poprzez bardziej skomplikowane lekcje na różne tematy.

W naszym przypadku ciężko by było szkolić operatorów np. koparki lub wózka widłowego w postaci kursów online. Jednak są takie tematy, które można spokojnie przyswoić w domowym zaciszu z odpowiednimi materiałami.

Dodatkowo e-learning pozwala Ci uczyć się w dogodnym dla Ciebie terminie oraz miejscu. Niezależnie od tego czy będzie to mieszkanie, praca, pociąg czy plaża. Szkolenia przez internet są zdecydowanie dobrą alternatywą w sytuacji, gdy nie można przybyć na kursy stacjonarne.

Szkolenia BHP przez internet

 

Należą do nich zarówno szkolenia wstępne jak i okresowe. Szkolenia BHP przez internet są pełnoprawne i odpowiadają Rozporządzeniu Ministerstwa, przez co możesz spokojnie rozpocząć (przy szkoleniu wstępnym) lub kontynuować pracę, która wymaga znajomości BHP.

Na naszej platformie e-learningowej znajdziesz szkolenia przede wszystkim dla:

- pracowników administracyjno-biurowych

- pracowników techniczno-inżynieryjnych

- pracodawców i kierowników

Posiadamy również specjalistyczne szkolenia BHP przez internet dla służby medycznej, pracowników służb bezpieczeństwa oraz nauczycieli i dyrektorów szkół oraz przedstawicieli handlowych.

Dodatkowe szkolenia online

 

Wykonujemy również szkolenia przez internet z takich dziedzin jak:

- pierwsza pomoc przedmedyczna

- ochrona przeciwpożarowa

Mogą być przydatne dla każdego, kto uważa dbanie o bezpieczeństwo za przydatną cechę. Szkolenia te pozwolą Ci poznać zagrożenia i zasady postępowania w sytuacjach kryzysowych.

Poza tym prowadzimy również:

- metodykę prowadzenia instruktażu stanowiskowego

- kurs - czynniki szkodliwe i uciążliwe w środowisku pracy ze szczególnym uwzględnieniem substancji chemicznych i ich mieszanin

Szkolenia BHP przez internet w obcym języku

 

Specjalnie dla pracowników wyjeżdżających za granicę oraz dla tych, którzy przyjeżdżają do Polski przygotowaliśmy zestaw kursów BHP online w języku angielskim oraz ukraińskim. Dotyczą szkoleń wstępnych i okresowych BHP dla pracowników administracyjno-biurowych, technicznych, robotników oraz kierowników.

Sprawdź naszą ofertę na szkolenia BHP online

Kontakt
Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania.

Siedziba główna:
Ośrodek Szkoleniowo-Dydaktyczny „Operator” Sp. z o.o.
ul. Klonowa 1, 08-106 Zbuczyn

Park maszynowy:
ul. Siedlecka 61,
08-106 Zbuczyn


NIP: 8212657944
REGON: 380160396
Numer rachunku bankowego:
83 1950 0001 2006 0062 4703 0002

Oddział Warszawa:
ul. Jana Kazimierza 64A/318,
01-248 Warszawa

Oddział Lublin:
ul. Dęblińska 7,
24-100 Puławy

Oddział Radzyń Podlaski
ul. Warszawska 2,
21-300 Radzyń Podlaski

tel. 504 690 892

tel. 574 394 000

mail: szkoleniaoperator@op.pl


    Administratorem danych osobowych jest Ośrodek Szkoleniowo-Dydaktyczny „Operator” Sp. z o.o., ul. Klonowa 1, 08-106 Zbuczyn, NIP: 8212657944. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.