Operator koparko ładowarki - kurs, kwalifikacje, zarobki, praca

operator koparko ładowarki

Szukasz pomysłu na siebie i dążysz do samodzielnego rozwijania nowych kompetencji poprzez udział w różnorodnych kursach? Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, skrupulatną i zaangażowaną, to być może praca jako operator koparko ładowarki jest właśnie dla Ciebie?

Szczególnie, że w Polsce od lat poszukiwani są pracownicy właśnie z tego obszaru, którzy posiadają kursy do wykonywania prac ziemnych. Na rynku znajdziesz naprawdę sporo szkoleń, jakie pozwolą na świadome, bezpieczne i przede wszystkim legalne obsługiwanie maszyn. Dowiedz się, dlaczego warto pracować na stanowisku operatora koparko-ładowarki.

 

Operator koparko ładowarki jako alternatywne rozwiązanie dla osób bez sprecyzowanych planów na przyszłość

 

Kończysz szkołę i nie wiesz co dalej? To dylemat, przed którym staje bardzo wiele młodych osób. Nastoletni wiek to bardzo trudny czas na podejmowanie poważnych decyzji na temat całego swojego życia i przyszłości. Dlatego też wiele osób decyduje się na to, by najpierw świadomie rozeznać się w obszarach, w których rzeczywiście czują się dobrze. Jeśli nie chcesz jeszcze iść na studia bądź nie wiesz, czy w ogóle odczuwasz taką konieczność, nie zmuszaj się do tego i nie podejmuj pochopnych kroków związanych z presją otoczenia.

Kursy zawodowe to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich absolwentów, którzy nie wybierają ścieżki uniwersyteckiej. Jedną z możliwości jest kurs na koparko ładowarki, jaki nie tylko daje wiedzę teoretyczną, ale również praktyczne umiejętności i pewny fach. Zatem jeśli nie chcesz spędzać kolejnych lat w ławce, ucząc się na pamięć niezbyt interesujących Cię rzeczy, zacznij inwestować w siebie i zarabiać.

Kurs ten daje uprawnienia na koparko ładowarkę, a co za tym idzie - gwarancję dobrze płatnej pracy. Aby go rozpocząć, nie trzeba spełniać szeregu wymagań jak przy wyborze studiów. Ważne jest, by skończyć minimum szkołę podstawową, być osobą pełnoletnią oraz zdrową, co udokumentują badania lekarskie.

 

Praca, która daje stabilne i dobrze płatne zatrudnienie

 

Niezależnie od tego, w jakiej z tych sytuacji życiowej się znajdujesz, z pewnością praca na stanowisku operatora koparko ładowarki, przyniesie Ci zadowalające efekty finansowe. Choć na samym początku wymaga ona pewnego wkładu własnego, ponieważ kurs jest płatny, to bardzo prędko odczujesz, że wszelkie wydatki się zwracają.

Aby rozpocząć pracę jako operator koparko ładowarki, musisz posiadać ważne uprawnienia. Jest to przepustka do kariery zawodowej. Jednak otwiera ona tym samym furtkę do naprawdę dobrze opłacanej i stabilnej pracy, która będzie przynosiła atrakcyjne wynagrodzenie każdego miesiąca.

Zapotrzebowanie na operatorów koparko-ładowarek jest ciągle duże. Średnia zarobków operatorów koparko ładowarek to w Polsce 3750 zł, a 1/4 osób na rynku zarabia około 5000 zł i więcej (źródło: wynagrodzenia.pl). Natomiast za granicą można liczyć na zdecydowanie większe zarobki, np. Niemczech, Austrii, Holandii czy Norwegii zarobki operatorów koparko-ładowarek sięgają nawet 3000 euro. 

 

Idealne zajęcie dla osób, które lubią poważne zadania

 

Praca jako operator koparko ładowarki to nie tylko doskonałe zajęcie dla osób, które nie wiedzą, jak pokierować swoją karierę zawodową oraz rozwój czy dla tych, które poszukują dobrze płatnego zatrudnienia. To również fach, jaki pozwala na realizację swoich ambicji oraz poczucie odpowiedzialnej misji. W końcu praca operatora jest niezwykle wymagająca i odpowiedzialna.

Dlatego jeśli lubisz, gdy ciągle coś się dzieje, zachowujesz pełne skupienie w każdych warunkach, a żadna sytuacja nie jest w stanie Cię zestresować i zablokować - to idealny zawód dla Ciebie. Operator koparko ładowarki musi wiedzieć, jak m.in. zachować się w ruchu ulicznym. Szczególnie, gdy pracujemy przy budowie skomplikowanych dróg. Tutaj oczy dookoła głowy są wymagane.

Jest to praca, w której musimy wykazywać się starannością i powagą - sprzęt nie zawiedzie, jeśli operator maszyny również zachowa czujność i wykorzysta swoją wiedzę. Dlatego wszystkie osoby, które są odpowiedzialne i mają poważne podejście do wykonywanych obowiązków, z pewnością będą zadowolone z pracy operatora koparko-ładowarki.

Aby zacząć wystarczy zapisać się na profesjonalny kurs na koparko ładowarki.

Kontakt
Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania.

Siedziba główna:
Ośrodek Szkoleniowo-Dydaktyczny „Operator” Sp. z o.o.
ul. Klonowa 1, 08-106 Zbuczyn

Park maszynowy:
ul. Siedlecka 61,
08-106 Zbuczyn


NIP: 8212657944
REGON: 380160396
Numer rachunku bankowego:
83 1950 0001 2006 0062 4703 0002

Oddział Warszawa:
ul. Jana Kazimierza 64A/318,
01-248 Warszawa

Oddział Lublin:
ul. Dęblińska 7,
24-100 Puławy

Oddział Radzyń Podlaski
ul. Warszawska 2,
21-300 Radzyń Podlaski

tel. 504 690 892

tel. 574 394 000

mail: szkoleniaoperator@op.pl


    Administratorem danych osobowych jest Ośrodek Szkoleniowo-Dydaktyczny „Operator” Sp. z o.o., ul. Klonowa 1, 08-106 Zbuczyn, NIP: 8212657944. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.